Online pamokos

* Nuotolinės online pamokos norintiems mokytis piešti/tapyti namuose.

* Sudaromas individualus kursas, kurio metu Jus gaunate pilnai paruoštas užduotis kurias galite atlikti savarankiškai arba online pamokos metu. 

Jūsų patogumui yra keli skirtingi pamokų pasirinkimo būdai.:

1) Online individualios pamokos, kuriu metu jus 2val. dirbate su mokytoja. 

2) Savarankiškas darbas. Užduočių paruošimas savarankiškam darbui, atlikus užduotis vyksta gyva konsultacija, kurios metu tikrinamos ir taisomos jūsų klaidos,  užduodate iškylusius klausimus.

3) Konsultacija. Jeigu Jus piešiate ar tapote, tačiau susiduriate su sunkumais, nežinote kaip pataisyti ir judėti toliau, tuomet galite registruojatis į kartines konsultacijas. 

Jums nereikia rūpintis priemonėmis ir pergyventi, kad turimos priemonės jums netiks, galite užsisakyti būtiniausių priemonių rinkinį į namus. 

Lokacija: Online

Telephone: +37069030000

Email: registracija@piesimopamokos.lt

Konsultacijos

Piešiate ar tapote savarankiškai namuose? Tačiau kartais susiduriate su sunkumais ir  nesuprantate kokias klaidas darote ir galbūt norėtumėte paklausti patarimo ar trūksta žinių apie technikas?

Šios online konsultacijos būtent jums! Galite prisijungti online ir gauti pilna konsultaciją neišėjus iš namų.

Online konsultacijos trukmė 1val. Kaina 20eur. 4k./60eur.

PROGRAMA

Kaip sudaroma programa?

Užsiregistruoti į pirmą online vizitą, pokalbio metu nustatysime Jūsų programos trukmę ir pritaikysime tik Jums skirtas užduotis.

Piešimas ir tapyba kiekvienam

– „Piešti ir tapyti,  kaip ir myleti, šypsotis, džiaugtis gali kiekvienas. “ Atradusi save piešime ir tapyboje, labai nuoširdžiai noriu pasidalinti šiuo džiaugsmu ir žiniomis su Jumis!

– Ilona Cernys

Richardo Gere'o portretas pieštas online pamokos metu. Rezultatas pasiektas po 4val. (Dvi online pamokos po 2val.)

On-line pamoka