Individualios piešimo ir tapybos pamokos

Piešimo pamokos skirtos visiems norintiems pasiekti aukštų ir efektyvių piešimo rezutatų. Individualių pamokų metu visas dėmesys skirtas tik Jums. Praktiniai užsiėmimai, kuriuose įgausite piešimo įgūdžių, sužinosite taisykles, technikas ir visas tapybos ir piešimo paslaptis, kuriomis dalinasi profesionali dailininkė Ilona 

Mokomasi pagal individualę mokymosi programą pagal Jūsų norus ir turimus įgūdžius, todėl galvoti, kad nepavyks ar mokymosi etapas bus sunkus ar neįdomus  – neverta. Kruopsčiai atrinktų užduočių ir efektyvios metodikos dėka, pasieksite puikius rezultatus iškarto. Savarankiškai nutapykite norimus paveikslus namams vos per kelis užsiėmimus.

Individualios piešimo pamokos visiems

Individualios pamokos skirtos suaugusiems, tačiau mielai priimami ir jaunesnio amžiaus mokiniai norintys mokytis individualiai dailės studijoje. Laukiamos mamos ir tėčiai su vaikais. Individualių pamokų metu praleisite produktyviai ir naudingai laiką drauge, dalinsitės kūrybos rezultatais ir nepakartojamais įspūdžiais. Juk mokytis kartu daug įdomiau.

Registruokitės į pirmą bandomą pamoką dabar.

 

Mokinių darbų galerija:

*Pamokas galite apmokėti grynais pinigais vietoje arba pavedimu.