Piešimas ir tapyba

Individualios pamokos
Registruotis

Piešimo ir tapybos pamokos individualiai

Piešimo pamokos skirtos visiems norintiems išmokti piešti ar tapyti, pasiekti efektyvių rezutatų. Individualių pamokų metu visas dėmesys skirtas tik Jums. Praktiniai užsiėmimai, kuriuose įgausite piešimo įgūdžių, sužinosite taisykles, technikas ir visas tapybos ir piešimo paslaptis, kuriomis dalinasi kvalifikuota dailininkė.

Mokomasi pagal individualiai parinktą mokymosi programą. Suderinamą pagal Jūsų norus ir turimus įgūdžius, todėl galvoti, kad nepavyks ar mokymosi etapas bus sunkus ar neįdomus  – neverta. Kruopsčiai atrinktų užduočių ir efektyvios metodikos dėka, pasieksite puikius rezultatus iš karto. 

Individualios pamokos skirtos suaugusiems, tačiau mielai priimami ir jaunesnio amžiaus mokiniai norintys mokytis individualiai dailės.

Laukiami ir tėvai su vaikais. Individualių pamokų metu praleisite produktyviai ir naudingai laiką drauge, dalinsitės kūrybos rezultatais ir nepakartojamais įspūdžiais. Juk mokytis kartu dar įdomiau.

Registruokitės į pirmą bandomą pamoką dabar.

Registracija

Kaip užsiregistruoti

Pamokos individualiai vyksta suderintu laiku. Galimi rytiniai, dienos ar vakaro laikai, taip pat yra galimybė mokytis ir savaitgaliais. 

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir suderinsime Jums tinkamą, laisvą laiką. Pradžioje galima registruotis pirmai bandomai pamokai.

Kontaktinis telefonas

+37069030000

Facebook messenger

www.facebook.com/piesimopamokos.lt

El. paštas

registracija@piesimopamokos.lt

01.

Suderiname Jums tinkamą dieną ir laiką. Atsiunčiamas rekomenduojamų priemonių sąrašas, jeigu jo reikia. (Galbūt turite savo priemones)

02.

Suderintu laiku prisijungiame į pamoką. Pamokos metu viskas parodoma ir paaiškinama visos pamokos metu. Atsiunčiamos korekcijos arba parodoma ką ir kurioje vietoje reikia pataisyti. 

03.

Pamokas galima tęsti kas mėnesį pasirinkus norimą pamokų skaičių arba pirkti pagrindų kursą (3mėn.)

Rezultatas matosi jau po pirmos pamokos. 

Kam tinka mokymai?

Piešimo/tapybos pamokos skirtos visiems norintiems išmokti piešti ar tapyti nepaisant amžiaus ribų. Pamokos vyksta nuo elementariausių pradmenų, todėl baimintis, kad nemokate ar kažko nežinote neverta. 

Piešimas tapyba individualiai

Mėgstantiems individualumą arba tiems kas nori efektyviau ir greičiau pasiekti rezultatą. Visos pamokos metu 2val. dirbama kartu, todės iškylus klausimui iš karto gaunate atsakymą ir darbų korekciją.

Nuotolinės pamokos

Karantino metu atsivėrė puiki galimybė mokytis nuotoliniu būdu. Pradžioje visi skeptiškai žiūrėjo ir laukė su nekantruku gyvu pamokų. Tačiau pabandę pamokas online, pamokas pamėgo ir atsirado daugiau pliusų nei minusų. Jokių kamsčių ir problemų su parkavimu. Galima mokytis iš bet kurios šalies ar miesto. 

Kam gali būti naudingos pamokos?

Galbūt svajojate pakeisti profesiją ar įstoti į meno specialybę? Taip pat tinka norint mokytis tatuiruočių meno, išmokti eskizuoti produktą kuri galbūt kuriate, atrasti naują hobį ar širdžiai mielą veiklą. Pamokos tinka kaip atsipalaidavimo metodas. 

Dovanokite pamokas artimiesiems

Pastebėjote, kad jūsų artimieji domisi piešimu ar tapyba, tačiau nedrįsta užsiregistruoti į pamokas? Galite jiems padėti. Studijoje galima įsigyti dovanų kuponus pasirinktai sumai.