Piešimo pamokos pradedantiesiems

Piešimo pamokos skirtos visiems norintiems išmokti piešti. Pamokų dėka pažinsite piešimo technikas bei visas kūrybos paslaptis. Dailės pamokos suaugusiems labai efektyvios. Ilgalaikės patirties ir praktikos dėka (11metų), sukūriau trumpą ir efektyvų piešimo pradmenų kursą, kurio dėka pradėsite piešti iškarto, atrasite savo užslėptus talentus, džiaugsitės magišku kūrybos procesu ir rezultatais. Teorinių ir praktinių žinių dėka, galėsite piešti savarankiškai. Piešimo pamokos lavina kūrybiškumą, atpalaiduoja po sunkių darbų, ugdo kantrybę, o rezultatas suteikia neapsakomą džiaugsmą.

Sužinok: “Piešimo pradmenų kurso” mokymo programos temas:

 

Piešimo pamokos pažengusiems

Pamokos skirtos visiems norintiems lavinti jau turimus piešimo įgūdžius. Efektyvios programos dėka, išmoksite naujų technikų, patobulinsite praktinius įgūdžius, lavinsite kūrybiškumą. Piešimo pamokų metu, nutapytus paveikslus galėsite eksponuoti paroduose. Mokymo kurso pabaigoje įteikiamas sertefikatas. Mokymosi trukmė nemažiau 6mėn. Tam, kad mokymosi procesas būtų malonesnis, programa sudaroma individualiai pagal jūsų norus ir poreikius. Dailės pamokos skirtos visiems norintiems išmokti piešti arba lavinti jau turimus įgūdžius.

Sužinok “Pažengusiųjų  pamokų kurso” mokymo programos temas:

Piešimo pamokų metu naudojamos profesionalios priemonės, kurios Jūsų patogumui yra įskaičiuotos į kainą, todėl neštis į pamokas nieko nereikia. Pamokos vyksta fone skambant kokybiškai jazo muzikai, taip pat mėgaujantis kava, arbata.                                  

“Artroom” studija – kūrybos erdvė, kurioje susitinka bendraminčiai, skirtingų sričių specialistai, kuriuos jungia aistra menui. Tiems kurie mėgsta išskirtinį dėmesį ir efektyviai nori praleisti laiką, kviečiu į individualius užsiėmimus su studijos įkūrėja, profesionale dailininke Ilona Černyš, turinčia 11 metų patirties dailės srityje ir begalo mylinčia savo darbą. Dailės pamokų metu Ilona dalinasi žiniomis ir sukaupta patirtimi.

Studijos atmosfera paruošta tam, kad  Jūsų piešimo procesas būtų itin malonus ir atpalaiduojantis.

*Piešimo pamokos taip pat rekomenduojamos žmonėms patiriantiems stresą, dirbantiems vadovaujama darbą, turintiems loginį mąstymą arba tiesiog norintiems išmokti naujų dalykų, lavinti save, ugdyti kantrybę.  – “Piešimo pamokos, tai efektyvi relaksinė terapijai” nuolat girdžiu tai iš savo mokinių” 

 

– “Artroom” studijoje laukiami visi norintys mokytis piešti ir tapyti! Nes juk piešti, lygiai taip pat kaip mylėti, šypsotis, džiaugtis – gali kiekvienas! 

 

Su meile, Ilona

 

 

 

*Pamokas galite apmokėti grynais pinigais vietoje arba pavedimu.

Call Now ButtonSusisiekite