Tapyba

Tapybos pamokos skirtos visiems norintiems išmokti tapybos technikų nuo pradmenų. Greito ir efektyvaus kurso dėka, įsisavinsite teorines žinias ir taikysite praktikoje savarankiškai. Praktinių pamokų metu, susipažinsite su tapybos technikomis, meno kryptimis ir stiliais. Dailės pamokos skirtos visiems norintiems išmokti piešti ir tapyti. Užduotys paruoštos taip, kad mokymosi etapas būtų įdomus, neprailgtų, o rezultatą matytumėte jau iš karto. Į mokymosi programą sudėta visa reikiama medžiaga, kurios dėka labai greitai perprasite tapybos paslaptis, o įdomių užduočių dėka mėgausitės kūrybos procesu ir nuostabiais rezultatais. Atraskite nuostabų pomėgi, leiskite turiningai laiką  bendraminčių apsuptyje, su šeima ar draugais. Tapyba puikiai tinka atsipalaidavimui po sunkių dienos darbų. Ieškantiems saves naujuose srityse. Tapybos pamokos suaugusiems skirtos visiems norintiems išmokti tapybos technikas, pažinti ir matyti spalvas ir atspalvius. Priimami visi norintys mokytis tapyti, be patirties ir turimų žinių. Tapybos pamokos vyksta nedidelėse grupėse iki 10 žmonių arba individualiai. Pamokos trukmė dvi valandos. Piešimo pamokos vyksta online. Visos pamokos metu yra parodoma ir paaiškinama ką reikia atlikti,  gaunate korekcijas ir konsultaciją visos pamokos metu.

*Pamokos grupėje vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18val.

*Individualios pamokos sutartu tinkamu laiku.

Pamokos

Svajojate nutapyti paveikslą, tačiau manote, kad neturite talento, nežinote nuo ko pradėti? Kviečiu į grupines ar individualias pamokas kuriu metu paneigsite visus stereotipus, ugdysite kūrybiškumą ir kantrybę, atrasite savo talentą ir tapysite paveikslus. Sukurkite unikalias dovanas savo artimiesiems, juk nėra nieko nuostabesnio už dovanas sukurtas su meilę. Žmonės ateina ne tik išmokti piešti ir mokytis tapybos nuo pagrindų, tačiau ir įgyvendinti vienkartines savo įdėjas, tapo paveikslus namams, dovanoja savo sukurtas dovanas artimiesiems. Tapybos pamokų metu, ne tik puikiai praleidžia laiką, tačiau atrada save naujoje srityje, lavina kūrybiškumą, tuo pačiu rezultatais nustebina save ir savo artimuosius.

Registruokites į pamokas jau dabar ir pasiruoškite kalėdoms kitaip. Taip pat dovanokite kūrybos dovaną ir artimiesiems, įsigydami dovanų kuponą.

Registracija

Kaip užsiregistruoti pamokoms?

Susisiekime el. paštu arba nurodytu telefonu ir suderinsime tinkamą laiką ir dieną pradėti pamokas. Lankant pamokas on-line, atsiunčiamas reikalingiausias, būtiniausių priemonių sąrašas. Reikalingiausių priemonių rinkinį galite užsisakyti papildomai su pamokomis.

telefonas

+37069030000

Fecebook messenger

Facebook.com/piesimopamokos.lt

El. paštas

registracija@piesimopamokos.lt

01.

Registruojatės pamokoms, pasirūpinate priemonėmis ir aptariamos jūsų užduotys.

02.

Užsiregistravę tinkamu laiku ir diena (individualiai arba grupėje) jungiamės nurodytu laiku. Visos pamokos metu atliekate užduotis ir gaunate korekcijas. Visos pamokos metu tiek grupėje tiek individualiai dirbame drauge.

03.

Džiaugiamės rezultatais etapas po etapo. Lankyti pamokas galima neribotą laiką. Pagal poreikį.

d

Mokymo programa

Mokymosis temos

Pamokos skirtos visiems norintiems piešt ir tapyti. Kiekvienas žmogus individualus, todėl suteikiama galimybė rinktis pilną kursą pagal sukurtą planą arba kiekvienas galite rinktis pagal dominančias temas. Visada galite kreiptis su pageidavimais, ką konkrečiai norėtumėte išmokti.

Išsirinkite jums tinkančias pamokas >>čia<<  ir susisiekite.

Populiariausios temos:

Portretai/žmonės

Veido ir kūno piešimo pagrindai. Kaip maišyti spalvas, kaip išgauti žmogaus panašumą. Tapybos technikos. Abstrakcių ir realistinių veidų ir kūnų tapybos technikos.

Gyvūnai

Proporcingų gyvūnų piešimas. Kailio tapybos technikos. 

Abstrakcijos

Abstrakcijų kūrimo techniko.

Gamta

Mokomės tapyti viską kas susija su gamta. Miškas, augalai, vanduo, dangus, gėlės ir t.t. Paaiškinamos tapybos technikos, kokias priemones naudoti ir taikyti skirtingiems objektams.

Architektūra

Pastatų ir gatvės piešimo taisyklės ir kaip jas taikyti piešiant proporcingą pastatą su langais. 

PAMOKŲ GALERIJA IR MOKINIŲ PASIEKIMAI

Paveikslo tapyba – individuali, kartinė pamoka, kurios kurios metu su pagalba galite nutapyti norimą paveikslą.

*Individuali pamoka – 2val. drobės dydis nuo 20x30cm iki 50x60cm. 50eur. (visos priemonės įskaičiuotos) į kainą.
*Individuali pamoka – 2val. drobės dydis nuo 50x60cm iki 60×80 cm. 70eur. (visos priemonės įskaičiuotos) į kainą.
*Individuali pamoka – 2val. drobės dydis nuo 60x80cm iki 140 x 70eur. – 100eur. (visos priemonės įskaičiuotos) į kainą. 
*Didesni paveikslai nei 140x70cm ir nestandartinio dydžio drobių užsakymai –  Pamokos 2val. kaina – 150eur. (Priemonės įskaičiuotos)

Perkant dviems asmenims ar daugiau, taikoma  -20% nuolaida.

Daugiau mokinių darbų galerijoje