Tapybos kursai suaugusiems

Tapybos pamokos skirtos visiems norintiems išmokti tapybos technikų nuo pradmenų. Greito ir efektyvaus kurso dėka, įsisavinsite teorines žinias ir taikysite praktikoje savarankiškai. Praktinių pamokų metu, susipažinsite su tapybos technikomis, meno kryptimis ir stiliais. Dailės pamokos skirtos visiems norintiems išmokti piešti ir tapyti. Užduotys paruoštos taip, kad mokymosi etapas būtų įdomus, neprailgtų, o rezultatą matytumėte jau iškarto. Į mokymosi programą sudėta visa reikiama medžiaga, kurios dėka labai greitai perprasite tapybos paslaptis, o įdomių užduočių dėka mėgausitės kūrybos procesu ir nuostabiais rezultatais. Atraskite nuostabų pomėgi, leiskite turiningai laiką studijoje bendraminčių apsuptyje, su šeima ar draugais. Tapyba puikiai tinka atsipalaidavimui po sunkių dienos darbų. Ieškantiems saves naujuose srityse. Tapybos pamokos suaugusiems skirtos visiems norintiems išmokti tapybos technikas, pažinti ir matyti spalvas. Priimami visi norintys mokytis tapyti, be patirties ir turimų žinių. Tapybos pamokos vyksta nedidelėse grupėse iki 9 žmonių arba individualiai. Pamokos trukmė dvi valandos. Jūsų patogumui priemonės yra įskaičiuotos į pamokų kainą, todėl į pamokas nieko neštis nereikia. 

 Išsirinkti tinkamą laiką: Pamokų tvarkaraštis

Paveikslų tapyba

Svajojate nutapyti paveikslą, tačiau manote, kad neturite talento, nežinote nuo ko pradėti? Kviečiu į grupines ir individualias pamokas kuriu metu paneigsite visus stereotipus, ugdysite kūrybiškumą ir kantrybę, atrasite savo  talentą ir tapysite paveikslus. Sukurkite unikalias dovanas savo artimiesiems, juk nėra nieko nuostabesnio už dovanas sukurtas su meilę. Mūsų studijoje žmonės ateina ne tik išmokti piešti ir mokytis tapybos nuo pagrindų, tačiau ir įgyvendinti vienkartines savo įdėjas, tapo paveikslus namams, dovanoja savo sukurtas dovanas artimiesiems. Tapybos pamokų metu, ne tik puikiai praleidžia laiką, tačiau atrada save naujoje srityje, lavina kūrybiškumą, tuo pačiu rezultatais nustebina save ir savo artimuosius.

Registruokites į pamokas jau dabar ir pasiruoškite kalėdoms kitaip. Taip pat dovanokite kūrybos dovaną ir artimiesiems, įsigydami dovanų kuponą.

 

*Pamokas galite apmokėti grynais pinigais vietoje arba pavedimu.